Arnt Rune Flekstad

Arnt Rune Flekstad

Partileder

Arnt Rune Flekstad er partileder i Liberalistene. Han er født i 1978, kommer fra Trondheim og jobber som prosjektleder.

E-post: arnt@liberalistene.org

Roald Ribe

Roald Ribe

Nestleder

Roald Ribe er nestleder i Liberalistene.

E-post: roald@liberalistene.org


Eigil Knudsen

Eigil Knudsen

Partisekretær

Eigil Knudsen er partisekretær i Liberalistene. Han er født i 1979, er utdannet journalist og jobber som frilansskribent. Han bor for tiden i USA.

E-post: eigil@liberalistene.org

Sadaf D.

Sadaf Dar

Styremedlem

Sadaf Dar er styremedlem i Liberalistene. Hun er født i 1996 og studerer medisin.

E-post: sadaf@liberalistene.org


Austin Rasmussen

Austin Rasmussen

Styremedlem, strategiansvarlig

Austin Rasmussen er styremedlem i Liberalistene. Han kommer fra USA, er født i 1988, og er utdannet i statsvitenskap.

Epost: austin.rasmussen@liberalistene.org

LinkedIn: https://no.linkedin.com/in/aarasmussen

Jan-Øyvind Lorgen

Jan-Øyvind Lorgen

Styremedlem, helsepolitisk talsperson

Jan-Øyvind Lorgen er varastyremedlem i Liberalistene. Han er født i 1981 og er bosatt i Hedmark, hvor han er praktiserende allmennlege.

E-post: jan-oyvind@liberalistene.org
Facebook: Lege Jan-Øyvind Lorgen


Geir Hoksnes

Geir Hoksnes

Styremedlem

Geir Hoksnes er styremedlem i Liberalistene. Han er født i 1982 og driver eget firma.

E-post: geir.hoksnes@liberalistene.org

Harald Hansen

Harald Hansen

Varastyremedlem

Harald Hansen er varastyremedlem i Liberalistene. Han er født i 1979 og bor i Oslo. Harald har bakgrunn som Bachelor of Science fra Høgskolen i Oslo og jobber for tiden i IT-bransjen. Blant interessene hans er filosofi, økonomi, helse og musikk.

Epost: harald@liberalistene.org
Twitter: @harhan


Tikki Tank-Nielsen

Wivikke Tank-Nielsen

Varastyremedlem

Wivikke Tank-Nielsen er varastyremedlem i Liberalistene. Hun er født i 1980 og jobber som sykepleier.

Epost: tikki@liberalistene.org

Kjell Bakke

Kjell Bakke

Varastyremedlem, landbrukspolitisk talsperson

Kjell Bakke er varastyremedlem i Liberalistene. Han er født i 1985, kommer fra Rogaland, er utdannet yrkessjåfør og jobber som lagersjef – i tillegg til å være brannmann på deltid. Interessene inkluderer brettspill, film, filosofi og historie.

E-post: kjell@liberalistene.org


adminSentralstyret